Kariera

Kogo szukamy?

Dziękujemy za zainteresowanie karierą w VAG Center Kubacki. Obecnie nie prowadzimy aktywnej rekrutacji, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowe talenty, które mogą wzbogacić nasz zespół w przyszłości konserwacji i napraw tych marek.

Nasza firma to miejsce, gdzie pasja do samochodów i profesjonalizm łączą się w codziennej pracy. Jeśli jesteś entuzjastą motoryzacji, posiadasz doświadczenie związek z branżą lub jesteś ekspertem w dziedzinie serwisu samochodowego, to zawsze możesz pozostawić swoje CV i list motywacyjny.

Pomimo tego, że obecnie nie mamy otwartej rekrutacji, to wierzymy, że warto być przygotowanym na przyszłe możliwości. Twoje dokumenty zostaną przez nas zachowane i w razie pojawienia się odpowiedniego stanowiska, skontaktujemy się z Tobą.

Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej w poszukiwaniu aktualnych ogłoszeń o pracę oraz nowości dotyczących naszej firmy

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Brygadzista – mistrz serwisu

Pobierz treść ogłoszenia

Elektromechanik

Pobierz treść ogłoszenia

Mechanik - diagnosta

Pobierz treść ogłoszenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: biuro@vagcenterkubacki.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „#stanowsko_pracy#- Aplikacja”.Pamiętaj, aby w treści wiadomości zawrzeć klauzulę informacyjną:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

Scroll to Top